http:yusuf-guney.fforum.biz
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: 3089
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: 3089
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yusuf Guney Fan SitemiZe Hos GeldiniZ

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

....::::::İsimsiz Aşk....::::::::

2 posters
YazarMesaj
ayşegül44
Yonetici
Yonetici
ayşegül44

Rep Sistemi : 28

basari sistemi
Basari sistemi :
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Imgleft1800/10000....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Emptybarbleue  (1800/10000)
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Empty
MesajKonu: ....::::::İsimsiz Aşk....::::::::   ....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 12:46 pm

arkdaşlar benimde sizler paylaşmak istediğim bir senaryom var
bugün ya da en geç yarın tanıtımı olur....

sevgiler..
ayşegül44
Yonetici
Yonetici
ayşegül44

basari sistemi
Basari sistemi :
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Imgleft1800/10000....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Emptybarbleue  (1800/10000)
MesajKonu: Geri: ....::::::İsimsiz Aşk....::::::::   ....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 1:13 pm

İSİMSİZ AŞK

KARAKTERLER :

....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Elvan

ELVAN: 25 YAŞINDA TÜRKÇE ÖĞRETMENİ 2 ÇOK YAKIN ARKADAŞIYLA BİRLİKTE EVDE KALIYOLAR

ELVAN FAZLA KONUŞMAYI GEZMEYİ SEVMEZ VARIYOĞU AİLESİ VE ARKADAŞLARI BİRDE EN ÖNEMLİSİ ÖĞRENCİLERİDİR.
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Yasemnt

YASEMİN : 25,5 YAŞINDA TIP FAKÜLTESİ 6. SINIFTA BİR HASTAHANEDE STAJ GÖRMEKTEDİR

OLDUKÇA NEŞELİ VE ŞIPSEVDİ BİRİDİR HER GÖRDÜĞÜ ERKEĞE AŞIK OLUR Smile ELVAN VE DİDEM ONUN HERŞEYİDİR ÇÜNKÜ AİLESİNİ ÇOK KÜÇÜK YAŞTA ÖLMÜŞTÜR.

....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Ddem

DİDEM : 23 YAŞINDA BAŞLADIĞI ÜNİVERSİTEYİ BİTİMYE ÇALIŞIYODUR. OLDUKÇA ŞEKER VE ESPRİLİ BİRİDİR J
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Yusufg

YUSUF: 25 YAŞINDA OLDUKÇA OTORİTERLİ MEB DE İL MİLLİ EĞİTİM MÜFETTİŞİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR VAZGEÇİLMEZİ OLAN AİLESİ VE DOSTLARIDIR.
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Orhana
ORHAN : 27 YAŞINDA CERRAHİ ALANDA MESLEĞİNİ YAPAKTADIR.OLDUKÇA EĞLENCELİVE GECE AYATINI ÇOK SEVER.
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Batuhan
BATUHAN : 24 YAŞINDA BİKTAŞ FUTBOL KLÜBÜNDE PROFESYONEL FUTBOL EĞİTİMİ GÖRMEKTEDİRLER
AsLoSh
Yeni uye
Yeni uye
AsLoSh

Rep Sistemi : 25

basari sistemi
Basari sistemi :
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Imgleft10000/10000....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Emptybarbleue  (10000/10000)

MesajKonu: Geri: ....::::::İsimsiz Aşk....::::::::   ....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 10:53 pm

kadro süper 1. bölümü bekliyorum Smile
ayşegül44
Yonetici
Yonetici
ayşegül44

basari sistemi
Basari sistemi :
MesajKonu: Geri: ....::::::İsimsiz Aşk....::::::::   ....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 5:15 pm

BÖLÜM 1

ELVAN SABAH ÇALAR S AATİN ÇALMASIYLA UYANIYOR HERGÜN YAPTIĞI GİBİ DİDEM VE YASEMİNİN YANINA ODASINA GİRİYOR ELİNE BİR BARDAK SU ALIP ÜZERLERİNE DÖKÜYOR EVİN İÇİNDE ÇIĞLIKLAR YANKILANIYOR DİDEM VE YASEMİN UYKU SERSEMLİĞİYLE ELVANA YASTIK FIRLATIYOR ELVANSA OLAYA TEPKİSİZ KALMADAN AYNI ŞEKİLDE YASTIK FIRLATIYOR

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

YUSUF SABAH ERKENDEN UYANIP KAHVALTI HAZIRLAYIP OTURMUŞ VE DOSTLARI BATUHAN VE ORHANI BEKLİYOR ONLARLA BERABER KAHVALTI YAPIYORLARKEN

YUSUF: ORHAN SEN BUGÜN EVİ TEMİZLE BENDE BUGÜNLÜK BATUYU ÜN. GÖTÜREYİM

ORHAN : OLMAZ YAA BENİM HASTAHANEDE İŞİM VAR AKŞAM TEMİZLERİM

BATUHAN : OLMAZ ÖYLE ŞEY AKŞAM AKŞAM NE TEMİZLİĞİ ABİ

ORHAN : ONU BUNU BİLMEM BEN GELİYORUM İYİ HADİ HAZIRLANIN

ELVANSA ARTIK DİDEM VE YASEMİNİ BEKLEMEKTEN YORGUN DÜŞMÜŞ AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRIYOR

ELVAN : KIZLAR HADİİİ BAKIN GEÇ KALIYORUM ARTIK SABRIM KALMADI BAKIN BUGÜNLÜK SİZE SÖZ VERDİM BIRAKICAM DİYE AMA Bİ DAHAKİNE BU KADAR OLMAZ

DİDEMYASEMİN : BEKLE GELİYORUZZ

NİHAYER DİDEM VE YASEMİN GELİYORLAR VE ARABAYA BİİP HIZLICA ÜN. GİDİYOLAR DİDEMİ BIRAKIRLAR

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

YUSUF : BATUHAN İYİ GÜNLER BUGÜN İYLİĞİM ÜZERİMDE SENİ AKŞAM ALMAYA GELİRİM

BATUHAN : TAMAM BEKLERİM YUSUF

………………………………………………………………………………………………………..

ELVAN OTOPARKTAN ÇIKMAYA YAKLAŞIRKEN GELEN BİR SESLE İRKİLİR ’’KÜTTTTT’’

ELVAN HIZLICA ARABADAN İNİP ARABASINA ÇARPAN ARABADAKİ LERE KIZMAYA BAŞALR

ELVAN : EHLİYETİ MANAVDAN MI ALDIN KARDEŞİM

YUSUF :????
AsLoSh
Yeni uye
Yeni uye
AsLoSh

Rep Sistemi : 25

basari sistemi
Basari sistemi :
....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Imgleft10000/10000....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Emptybarbleue  (10000/10000)

MesajKonu: Geri: ....::::::İsimsiz Aşk....::::::::   ....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 7:41 pm

Hahaa ''ehliyetini manavdan mı aldın kardeşim Very Happy'' süper ya ama çok kısa olmuş yani...
ayşegül44
Yonetici
Yonetici
ayşegül44

basari sistemi
Basari sistemi :
MesajKonu: Geri: ....::::::İsimsiz Aşk....::::::::   ....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 8:25 pm

biliyorum ama hiç vakit bulamıyorum ev karmakarışık misafirler akrabalar tatile geliolar fazla vakit bulamıyorum pc açmaya Smile
ayşegül44
Yonetici
Yonetici
ayşegül44

basari sistemi
Basari sistemi :
MesajKonu: Geri: ....::::::İsimsiz Aşk....::::::::   ....::::::İsimsiz Aşk....:::::::: Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 8:29 pm

lütfen kusura bakmayın Sad((

....::::::İsimsiz Aşk....::::::::
1 sayfadaki 1 sayfası